(
67 66 73
) 67 67 800
Працюємо: Пн–Пт
09:00–20:00,
Сб 09:00–17:00, Нд вихідний

Про нас

Інтернет портал “Komfort-Bud” є зручним та корисним онлайн сервісом покупки товарів для будівництва та ремонту у західній Україні.


ДОПОМОЖЕМО ВИБРАТИ, ПРОКОНСУЛЬТУЄМО ТА НАВЧИМО

Наша задача не тільки продати потрібні товари, але й інформувати клієнтів та робити їх більш обізнанішими. Для цього ми готуємо новини та статті. Коли Ви маєте інформацію про конкурентні товари, тоді Ви зможете самостійно прийняти рішення, щодо покупки потрібного товару. З кожним днем кількість відвідувачів та товарний асортимент нашого порталу зростає, а якість обслуговування клієнтів покращується. Наша команда не зупиняється на досягнутому, нарощує оберти, та прагне стати провідним порталом товарів для будівництва та ремонту в Україні, ти місцем де Ви зможете купити будівельні матеріали- свідомо, зручно, та за прийнятною конкурентною ціною.

ЗРУЧНІСТЬ ВИБОРУ

Менеджери нашої компанії нададуть Вам достатньо потрібної інформації про товари які пропонуємо. На нашому сайті – прості та ефективні інструменти вибору товарів за їх технічними характеристиками. В будь-якій категорії товарів Ви зможете відсортувати товари за важливими параметрами, а також скопіювати технологічні інструкції та інструкції з монтажу у зручному форматі файлу. У нас працюють професіонали, котрі в телефонному режимі, або безпосередньо на Вашому об’єкті нададуть кваліфіковану технічну консультацію, і дадуть відповідь на будь-які запитання.

КОНФЕДЕНЦІЙНІСТЬ

Колектив нашого сайту зберігає повну конфіденційність інформації про відвідувачів та клієнтів нашого онлайн сервісу. Сайт не зберігає жодної персональної інформації поки Ви її самі нам не надаєте. У разі надання Вами інформації про себе, портал залишає за собою право її зберігання обробки та використання для вивчення Вашої потреби. Якщо у Вас виникла потреба зміни, або ліквідації попередньо добровільно наданої нам персональної інформації, то поінформуйте нас про це за електронною адресою: komfort-bud@ukr.net. 

  • Ваш список
    “Список бажань” пустий
  • Ваш список
    “Список порівнянь” пустий
Нет просмотренных товаров
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список бажань, Вам необхідно

Новини, акції та спецпропозиції!

на електронну адресу